Numa Berlin Checkpoint Charlie

31 Friedrichstraße, 10969 Berlín, Německo

  • Až pro 4 hosty
  • Až 50 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ubytování Numa Berlin Checkpoint Charlie má stránku, na které je možné prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost. Ubytování nabízí hostům parkování, klimatizaci a rodinné pokoje. Ubytování leží 1,61 km od centra.

Od ubytování je místo Berlín-Braniborsko vzdálené 25 km. Ve městě Berlín se nachází ubytování Numa Berlin Checkpoint Charlie.

Ve všech pokojích patří k vybavení vlastní koupelna. Ve vybraných pokojích patří k vybavení kuchyňský kout. Hosté mohou využít parkoviště, fitness centrum a Wi-Fi. Jedno ubytování může mít až 50 m². Některá ubytování mají jednu ložnici. Jedno ubytování je určené nejvýše pro čtyři osoby.

Vzdálenosti k vybraným místům

  • Berlín-Braniborsko25 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 837 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • streamovací služby
  • kávovar

2 osoby20 m²vlastní koupelna

Numa Berlin Checkpoint Charlie - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Fitness centrum
  • Expresní přihlášení a odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Důležité informace

Please note that your room will be cleaned only before and after you stay.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • HRB 222855 B

Numa Berlin Checkpoint Charlie na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Numa Berlin Checkpoint Charlie“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Numa Berlin Checkpoint Charlie“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Numa Berlin Checkpoint Charlie“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Numa Berlin Checkpoint Charlie určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Numa Berlin Checkpoint Charlie vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Numa Berlin Checkpoint Charlie bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Numa Berlin Checkpoint Charlie?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Co se nachází v okolí ubytování „Numa Berlin Checkpoint Charlie“?

Berlín-Braniborsko se nachází ve vzdálenosti 25 km od ubytování.

Recenze ubytování Numa Berlin Checkpoint Charlie

Průměrné hodnocení z 4 951 recenzí na Booking.com je 8,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Rudolph 06 - 2026
8/10

Výborný poměr ceny a výkonu s minimem osobního kontaktu. Veškerá komunikace probíhala přes mobilní aplikaci, která byla velmi pohodlná a snadno ovladatelná. Zázemí hotelu bylo skvělé - od lobby s místy na práci až po pokoj, který byl prostorný a pohodlný. WhatsApp chatbot navíc dokázal zodpovědět naše otázky.

ℹ) Recenze Numa Berlin Checkpoint Charlie nevyjadřují stanovisko allhotelsberlin.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10