Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg

2a Ritterstraße, 10969 Berlin, Niemcy

  • Do 10 osób
  • Do 247 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 4

Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg oferuje noclegi w miejscowości Berlin. Obiekt znajduje się 1,2 km od Jüdisches Museum. Grünanlage Hallesche Straße / Möckernstraße znajduje się 2,1 km od apartamentu.

Wśród dostępnych apartamentów największy apartament ma 247 m², mieści maksymalnie dziesięć osób i ma do czterech sypialni. Niektóre apartamenty mają kuchnię i pralkę. W czasie pobytu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Przejście graniczne Checkpoint Charlie1,8 km
Topografia Terroru2,6 km
Alexanderplatz2,8 km
Stacja metra Alexanderplatz2,9 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~952 zł

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • zmywarka

5 osób86 m²prywatna łazienka

Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 1140-2024-960-BWA 27

Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg na mapie: Berlin

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: od 06:00 do 10:00.

Czy w obiekcie „Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 10 osób.

Czy Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg?

Obiekt znajduje się w miejscowości Berlin.

Jak daleko od obiektu „Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg” znajduje się Moritzplatz?

Moritzplatz znajduje się 370 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg” znajduje się najbliższe lotnisko?

Flughafen Berlin Brandenburg znajduje się 16,3 km od obiektu.

Opinie o Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg

Średnia ocena z 91 opinii na Booking.com to 8,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Hybrid Work-Play Retreat - 2BR, 1B central Kreuzberg. Dodaj swoją na allhotelsberlin.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10