oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6

Müggelstraße 22, 10247 Berlin, Niemcy

  • Do 6 osób
  • Powierzchnia: 62 m²
  • Sypialnie: 1

W miejscowości Berlin znajduje się oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6. Apartament ma kuchnię i pralkę. Można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Obiekt znajduje się 1,2 km od Muzeum Stasi w Berlinie. Liebesinsel znajduje się 2,5 km od apartamentu.

Powierzchnia obiektu wynosi 62 m². Jest w nim jedna sypialnia, a nocleg jest przeznaczony dla maksymalnie sześciu osób. W jednej sypialni przewidziano duże łóżko (typu king-size).

Odległości do wybranych miejsc

Galeria-pomnik East Side-Gallery2,8 km
Stacja metra Alexanderplatz4,6 km
Alexanderplatz4,8 km
Katedra w Berlinie5,8 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

6 osób62 m²prywatna łazienka

oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6 - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 300.00 EUR.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Język
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • HRB251379B

oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6 na mapie: Berlin

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy w obiekcie „oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Gdzie znajduje się oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6?

Obiekt znajduje się w miejscowości Berlin.

Jak daleko od obiektu „oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6” znajduje się Frankfurter Allee?

Frankfurter Allee znajduje się 420 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6” znajduje się najbliższe lotnisko?

Flughafen Berlin Brandenburg znajduje się 16,5 km od obiektu.

Opinie o oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6

Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o oompH Berlin Minimalist & Mighty - 1 BR hosting up to 6. Dodaj swoją na allhotelsberlin.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10