Visage Appart

Gustav- Müller Straße 36A, 10829 Berlín, Německo

  • Až pro 2 hosty
  • Až 36 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ve všech pokojích jsou k dispozici kuchyňský kout a vlastní koupelna. Hosté zde mohou využít Wi-Fi. SA-Gefängnis Papestraße leží 840 m od apartmánu. Vzdálenost k Schöneberger Südgelände je 2 km.

Apartmán Visage Appart najdete ve městě Berlín. Některá ubytování mají 36 m². Nabízená ubytování mohou mít jednu ložnici. Jsou určená nejvýše pro dvě osoby.

Vzdálenosti k vybraným místům

Checkpoint Charlie3,6 km
Kurfürstendamm3,6 km
Tegel9 km
Deutsches Technikmuseum2 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Studio

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • balkon

2 osoby30 m²vlastní koupelna

Visage Appart - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Přistýlka - pro děti od 0 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že všechna studia se nacházejí v horních patrech a není možné se k nim dostat výtahem.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Visage Appart na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Visage Appart“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 10:00.

Je v ubytování „Visage Appart“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Visage Appart určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Nabízí Visage Appart bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Visage Appart?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Jak daleko je Julius-Leber-Brücke od ubytování „Visage Appart“?

Julius-Leber-Brücke se nachází 550 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Visage Appart“ nejbližší letiště?

Flughafen Berlin Brandenburg se nachází 16,1 km od ubytování.

Recenze ubytování Visage Appart

Průměrné hodnocení z 203 recenzí na Booking.com je 7,7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Visage Appart zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na allhotelsberlin.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10