Rest house

Ringbahnstraße 85 Erdgeschoss, 12103 Berlín, Německo

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 53 m²
  • Ložnice: 1

Obytná plocha činí 53 m². Ubytování zahrnuje jednu ložnici. Celkem se zde mohou ubytovat až dvě osoby. V ložnici stojí velká manželská postel (velikosti King). Ubytování zahrnuje kuchyň a pračku. Součástí nabídky je Wi-Fi. SA-Gefängnis Papestraße leží 1,6 km od apartmánu. Vzdálenost k Schöneberger Südgelände je 2,1 km.

Rest house je apartmán nacházející se ve městě Berlín.

Vzdálenosti k vybraným místům

Topografie4,7 km
Checkpoint Charlie4,8 km
Potsdamer Platz5,1 km
Památník5,6 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 871 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • kuchyň
  • balkon
  • výhled do zahrady

2 osoby53 m²kuchyň

Rest house - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 18 let.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • AR
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 12103

Rest house na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Rest house“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 18:00. Odhlášení: od 08:00 do 11:00.

Je v ubytování „Rest house“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Rest house určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Rest house?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Jak daleko je Alt-Tempelhof od ubytování „Rest house“?

Alt-Tempelhof se nachází 340 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Rest house“ nejbližší letiště?

Flughafen Berlin Brandenburg se nachází 13,8 km od ubytování.

Recenze ubytování Rest house

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Rest house zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na allhotelsberlin.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10