Motel One Berlin-Tiergarten

An der Urania 12/14, 10787 Berlín, Německo

  • Až pro 2 hosty
  • Až 16 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Ve městě Berlín se nachází hotel Motel One Berlin-Tiergarten. Aquarium Berlin se nachází 630 m od hotelu. Vzdálenost k Grünanlage Hallesche Straße / Möckernstraße je 2,3 km.

Ve všech pokojích patří k vybavení vlastní koupelna a klimatizace. Využít lze parkoviště a bar. Úklid pokojů probíhá každý den. Jeden pokoj může mít až 16 m². Některé pokoje mají jednu ložnici. Jeden pokoj je určený nejvýše pro dvě osoby.

Vzdálenosti k vybraným místům

Zoo Berlín890 m
Schöneberger Südgelände4,3 km
Gedenkstätte Deutscher Widerstand1,2 km
Wiesen-Biotop1,6 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 751 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj s manželskou postelí Queen

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • TV s plochou obrazovkou

2 osoby16 m²vlastní koupelna

Motel One Berlin-Tiergarten - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Denní úklid
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 0 do 12 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Motel One Berlin-Tiergarten na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Motel One Berlin-Tiergarten“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Motel One Berlin-Tiergarten“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Motel One Berlin-Tiergarten“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Motel One Berlin-Tiergarten určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Motel One Berlin-Tiergarten?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Jak daleko je Wittenbergplatz od ubytování „Motel One Berlin-Tiergarten“?

Wittenbergplatz se nachází 350 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Motel One Berlin-Tiergarten“ nejbližší letiště?

Flughafen Berlin Brandenburg se nachází 18,6 km od ubytování.

Recenze ubytování Motel One Berlin-Tiergarten

Průměrné hodnocení z 4 841 recenzí na Booking.com je 8,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Matthew 06 - 2026
8/10

Zjistili jsme, že poloha byla opravdu výborná: ukázala nám jinou část města, a přitom byla stále dost praktická i pro běžnější památky.

ℹ) Recenze Motel One Berlin-Tiergarten nevyjadřují stanovisko allhotelsberlin.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10