Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin

23 Franziusweg, 12307 Berlín, Německo

  • Až pro 3 hosty
  • Rozloha: 30 m²
  • Ložnice: 1

Obytná plocha činí 30 m². Ubytování zahrnuje jednu ložnici. Celkem se zde mohou ubytovat až tři osoby. V ložnici stojí extra velká postel (velikosti Super King). Ubytování zahrnuje kuchyň a pračku. Součástí nabídky je Wi-Fi. Recepční služby jsou dostupné ve dne i v noci. Erinnerungsstätte Notaufnahmelager Marienfelde se nachází 3 km od ubytování. Wäldchen am Königsgraben se nachází 660 m od apartmánu.

Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin je apartmán nacházející se ve městě Berlín. Při pobytu se dá hrát tenis nebo vyrazit na pěší túru.

Vzdálenosti k vybraným místům

Berlín-Braniborsko9 km
Topografie14 km
Potsdamer Platz14 km
Checkpoint Charlie14 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

3 osoby30 m²vlastní koupelna

Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel
  • Služba praní

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 13 let.

Přistýlka - pro děti od 18 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 07/Z/AZ/010155-21

Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je v ubytování „Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Nabízí Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Jak daleko je Schichauweg od ubytování „Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin“?

Schichauweg se nachází 310 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin“ nejbližší letiště?

Flughafen Berlin Brandenburg se nachází 8,5 km od ubytování.

Recenze ubytování Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin

Průměrné hodnocení z 34 recenzí na Booking.com je 9,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Mini-Apartment ruhig und verkehrsgünstig in Berlin zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na allhotelsberlin.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10