MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz

Schönhauser Allee 19, 10435 Berlín, Německo

  • Až pro 6 hostů
  • Až 20 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Vybavení všech pokojů zahrnuje vlastní koupelnu. Vybavení některých pokojů zahrnuje bezbariérový sprchový kout. Hosté zde mohou využít zahradu a bar. Recepční služby fungují bez přerušení. MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz se nachází ve městě Berlín. Vzdálenost k Museum in der Kulturbrauerei je 820 m. Grünanlage Hallesche Straße / Möckernstraße se nachází 4,1 km od hotelu.

Při svém pobytu mohou hosté jezdit na kole. K dispozici jsou pokoje s plochou do 20 m². U některých dostupných pokojů nebo ubytování je jedna ložnice. Pobyt v jednom pokoji je možný nejvýše pro šest osob.

Vzdálenosti k vybraným místům

Museum für Architekturzeichnung220 m
LSG "Ehemaliger Mauerstreifen, Schönholzer Heide und Bürgerpark"5 km
Museum Pankow490 m
Pappelplatz1,2 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 313 Kč

Nabídka pokojů

Třílůžkový pokoj

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • TV s plochou obrazovkou

3 osoby14 m²vlastní koupelna

MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel
  • Služba praní
  • Společenské prostory

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Late check-out until 14:00 is available for an extra fee.

Please note that this property does not accept cash payments.

Your room is professionally cleaned and disinfected before arrival.

Throughout your stay, we offer room cleaning upon request.

If you wish to have your room cleaned, simply let us know at reception.

Dorms are cleaned daily.

In our shared dormitories, we limit stays to 14 nights, prohibit guests under 18 and pets, and reserve the right to cancel non-compliant bookings.

Please note The kitchen & laundry won't be available from 13.01.2025 to 28.03.2025.

We reserve the right to pre-authorize the stored credit card upon receipt of the booking.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je v ubytování „MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Jak daleko je Senefelderplatz od ubytování „MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz“?

Senefelderplatz se nachází 60 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz“ nejbližší letiště?

Flughafen Berlin Brandenburg se nachází 19,7 km od ubytování.

Recenze ubytování MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz

Průměrné hodnocení z 1 781 recenzí na Booking.com je 8,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O MEININGER Hotel Berlin Alexanderplatz zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na allhotelsberlin.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10