Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau

Rheinstr. 61, 12159 Berlín, Německo

  • Až pro 6 hostů
  • Až 98 m²
  • Ložnice: 3

Ve všech pokojích jsou součástí vybavení kuchyň a myčka nádobí. K dostupnému zázemí patří zahrada a Wi-Fi. Rotkreuz-Museum leží 680 m od ubytování. K Schöneberger Südgelände je to 1,9 km.

Dostupná plocha dosahuje 98 m². Nejvýše je k dispozici tři ložnice. Ubytovat se může nejvýše šest osob. Apartmán Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau leží ve městě Berlín.

Vzdálenosti k vybraným místům

Kurfürstendamm5 km
Zoologischer Garten5,3 km
Filharmonie Berlín6 km
Památník6,8 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 434 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

6 osob58 m²vlastní koupelna

Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 250.00 EUR.

Způsob platby kauce: card.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 6 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • HRB 106584 B

Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 20:30. Odhlášení: do 10:00.

Je v ubytování „Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Jak daleko je Friedrich-Wilhelm-Platz od ubytování „Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau“?

Friedrich-Wilhelm-Platz se nachází 440 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau“ nejbližší letiště?

Flughafen Berlin Brandenburg se nachází 16,4 km od ubytování.

Recenze ubytování Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau

Průměrné hodnocení z 600 recenzí na Booking.com je 7,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Madflats Hotel-Apartments S-Bahn Friedenau zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na allhotelsberlin.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10