Hotel Nikolai Residence

Am Nussbaum 5, 10178 Berlin, Niemcy

  • Do 6 osób
  • Do 36 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Goście obiektu Hotel Nikolai Residence w miejscowości Berlin mają do dyspozycji transfer lotniskowy, pokoje rodzinne oraz bezpłatne Wi-Fi. Kościół św. Mikołaja leży 70 m od obiektu. Do Grünanlage Hallesche Straße / Möckernstraße jest 2,4 km.

Wśród dostępnych pokoi metraż sięga 36 m². Największy pokój mieści maksymalnie sześć osób i ma jedną sypialnię. Pokoje mają prywatną łazienkę. Niektóre pokoje mają prysznic bezprogowy. Można też korzystać z prywatnego parkingu, tarasu i placu zabaw. Podczas pobytu można wybrać się na pieszą wycieczkę albo jeździć na rowerze.

Odległości do wybranych miejsc

Knoblauchhaus80 m
Pappelplatz1,9 km
Ephraim-Palais150 m
Köllnischer Park700 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~648 zł

Wybór pokoi

Pokój jednoosobowy

  • prywatna łazienka
  • wyciszenie
  • serwisy streamingowe

1 osoba18 m²prywatna łazienka

Hotel Nikolai Residence - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • transfer lotniskowy
  • codzienne sprzątanie
  • taras
  • obsługa pokoju

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 250.00 EUR.

Metoda płatności za depozyt: card.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Please note that the Breakfast will no longer be served after June 30th 2024!

48 hours prior to check-in, guests are required to present a photo ID as well as the credit card used to make the booking.

Booking.com is not transferring the credit card details to the Hotel anymore.

If the credit card details are not given to the hotel prior to check-in there will be no entrance to the hotels facilities.

You can provide the credit card details via telephone call (+49 30 400 445 900) or via Mail.

Please note the reception is only staffed between 08:00 and 22:00.

Guests booking after 18:00 and checking in the same evening must note that no extra or separate beds or no baby cots can be arranged at such short notice.

Add-ons are not included in the price of the reservation and may be subject to an extra charge at the property.

The property has 5 parking spots only.

Please make sure to reserve a parking spot if needed prior to arrival.

Guests arriving by car should also ensure they purchase an environmental sticker (in German: Umweltplakette) in advance and display this in their car.

If you book after 6 PM and check in the same evening, please note that no extra beds or separate beds or baby cots can be arranged at such short notice.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • HE
  • włoski
  • rosyjski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Hotel Nikolai Residence na mapie: Berlin

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hotel Nikolai Residence”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Hotel Nikolai Residence oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Hotel Nikolai Residence” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hotel Nikolai Residence”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy Hotel Nikolai Residence ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Hotel Nikolai Residence ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Jak daleko od obiektu „Hotel Nikolai Residence” znajduje się Klosterstraße?

Klosterstraße znajduje się 390 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Hotel Nikolai Residence” znajduje się najbliższe lotnisko?

Flughafen Berlin Brandenburg znajduje się 18,2 km od obiektu.

Opinie o Hotel Nikolai Residence

Średnia ocena z 2 565 opinii na Booking.com to 8,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Fereshteh 04 - 2026
9/10

Mieszkanie czyste i wygodne, położone w dobrej okolicy. Lokalizacja dobra, pokój idealny na nasz pobyt w Berlinie z okazji Półmaratonu. Było wszystko, czego potrzebowaliśmy. Pokój schludny i wygodny. Kontakt przed przyjazdem też na plus!

ℹ) Opinie gości Hotel Nikolai Residence nie stanowią oceny serwisu allhotelsberlin.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10