Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG

Prenzlauer Allee 169, 10409 Berlín, Německo

  • Až pro 2 hosty
  • Až 30 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Hosté hodnotí Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG 8,7/10 (2 521 hodnocení). Vzdálenost do centra je 4,94 km. Na místě ubytování nabízí bar, klimatizaci a parkování.

Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG je hotel v berlínské čtvrti Prenzlauer Berg. Má 123 pokojů.

Pokoje a vybavení

Pokoje mají klimatizaci a okna od podlahy ke stropu. K dispozici je také zvukotěsné provedení, televize s kanály Sky, minibar a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. V koupelně je sprcha a fén. Některé pokoje mají výhled do dvora.

Vybavení objektu

Ve všech prostorách je bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaňový bufet, o víkendech až do 11:00. Součástí objektu je také bar One Sixty Nine, fitness centrum a business centrum s tiskárnou. K dispozici je i pokojová služba a recepce s nepřetržitým provozem.

Poloha a doprava

Tramvajová zastávka Erich-Weinert-Straße stojí přímo u vchodu. Stanice S Prenzlauer Allee je vzdálená 400 m a letiště Berlín Brandenburg Willy Brandt 26 km.

Zajímavosti v okolí

  • Alexanderplatz - 3,4 km
  • Památník Berlínské zdi - 3,4 km
  • Berlínská televizní věž - 3,5 km

Užitečné informace

Na místě je omezené garážové parkování za poplatek. Recepce prodává jízdenky na veřejnou dopravu.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 363 Kč

Nabídka pokojů

Pokoj typu Standard

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • klimatizace

2 osoby20 m²vlastní koupelna

Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkování v areálu
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • bar
  • Každodenní úklid
  • Centrum pro fitness

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 12:00.

Je u objektu „Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Má Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování se podává snídaně.

Nabízí Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG

Průměrné hodnocení z 2 521 recenzí na Booking.com je 8,7/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg by IHG zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na allhotelsberlin.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10