Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool

Gieselerstraße 27, 10713 Berlín, Německo

  • Až pro 9 hostů
  • Rozloha: 160 m²
  • Ložnice: 4

Ve městě Berlín najdete apartmán Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool. Ubytování se nachází 2,3 km od Museum für Fotografie. Hundekehlefenn leží 3,8 km od apartmánu.

Hosté mohou v ubytování využít kuchyň a pračku. Během pobytu jsou k dispozici sauna a Wi-Fi. Ubytování má čtyři ložnice. Jeho plocha dosahuje 160 m². Pobývat zde může nejvýše devět osob. Ke spaní slouží rozkládací pohovka, velká manželská postel (velikosti King) a velká manželská postel (velikosti King).

Vzdálenosti k vybraným místům

Kurfürstendamm1,6 km
Zoologischer Garten3,6 km
Berlín-Braniborsko26 km
Aquarium Berlin2,4 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

9 osob160 m²vlastní koupelna

Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 20 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • čínsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • First name and Last name: Haitao Long <br/> Contact address: Wörther Str. 33, 10405, Berlin, Germany <br/>Listing address: Gieselerstraße 27, 10713, berlin, germany

Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 11:30.

Je v ubytování „Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 9 hostů.

Nabízí Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Jak daleko je Fehrbelliner Platz od ubytování „Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool“?

Fehrbelliner Platz se nachází 250 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool“ nejbližší letiště?

Flughafen Berlin Brandenburg se nachází 18,7 km od ubytování.

Recenze ubytování Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool

Průměrné hodnocení z 8 recenzí na Booking.com je 8,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Holiday 33 Apartment O, 4 rooms and whirlpool zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na allhotelsberlin.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10