Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace

Alte Jakobstraße 77, 10179 Berlín, Německo

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 50 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Ve městě Berlín se nachází apartmán Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace. Märkisches Museum leží 580 m od apartmánu. Vzdálenost k Grünanlage Hallesche Straße / Möckernstraße je 2 km.

K vybavení ubytování patří kuchyň a myčka nádobí. Využít lze parkoviště a terasu. Úklid pokojů probíhá každý den. Celková plocha je 50 m². Uvnitř je jedna ložnice. Pobyt je možný až pro dvě osoby. V ložnici se nachází velká manželská postel (velikosti King).

Vzdálenosti k vybraným místům

Berlín-Braniborsko23 km
Palais Schwerin610 m
Köllnischer Park520 m
Ephraim-Palais630 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

2 osoby50 m²vlastní koupelna

Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Zahrada
  • Služba praní
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti od 18 let.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 600.00 EUR.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 12/Z/AZ/004206-04

Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace na mapě: Berlín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:00. Odhlášení: od 10:00 do 11:00.

Je u objektu „Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace?

Ubytování se nachází ve městě Berlín.

Jak daleko je Spittelmarkt od ubytování „Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace“?

Spittelmarkt se nachází 300 m od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace“ nejbližší letiště?

Flughafen Berlin Brandenburg se nachází 17,4 km od ubytování.

Recenze ubytování Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace

Průměrné hodnocení z 71 recenzí na Booking.com je 9,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Best Apartment in the Center of Berlin with Big Terrace zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na allhotelsberlin.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10