AR City Hotel Berlin

16 Provinzstraße, 13409 Berlin, Niemcy

  • Do 6 osób
  • Do 35 m²
  • Sypialnie: 1

Goście obiektu AR City Hotel Berlin w miejscowości Berlin mają do dyspozycji sprzęt do grillowania, pokoje rodzinne oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość do Schloss Schönhausen wynosi 2,6 km. LSG "Ehemaliger Mauerstreifen, Schönholzer Heide und Bürgerpark" leży 1,4 km od hostelu.

Pokoje w obiekcie AR City Hotel Berlin mają prywatną łazienkę i prysznic. Goście mogą korzystać z tarasu i baru. Można zamówić transfer. Wśród dostępnych pokoi powierzchnia nie przekracza 35 m². Największy pokój mieści maksymalnie sześć osób i ma jedną sypialnię.

Odległości do wybranych miejsc

Miejsce Pamięci Muru Berlińskiego3,7 km
Muzeum Historii Naturalnej4,7 km
Główny dworzec kolejowy w Berlinie5,5 km
Katedra w Berlinie5,9 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~292 zł

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy typu Standard

  • prywatna łazienka
  • wyciszenie
  • jadalnia

2 osoby27 m²prywatna łazienka

AR City Hotel Berlin - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • bar
  • transfer lotniskowy
  • taras
  • ogród
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 100.00 EUR.

Metoda płatności za depozyt: card.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • HRB 129933

AR City Hotel Berlin na mapie: Berlin

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „AR City Hotel Berlin”?

Zameldowanie: od 15:00 do 22:30. Wymeldowanie: od 06:30 do 11:00.

Czy w obiekcie „AR City Hotel Berlin” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „AR City Hotel Berlin”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 6 osób.

Czy AR City Hotel Berlin ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się AR City Hotel Berlin?

Obiekt znajduje się w miejscowości Berlin.

Jak daleko od obiektu „AR City Hotel Berlin” znajduje się Osloer Straße?

Osloer Straße znajduje się 660 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „AR City Hotel Berlin” znajduje się najbliższe lotnisko?

Flughafen Berlin Brandenburg znajduje się 23,6 km od obiektu.

Opinie o AR City Hotel Berlin

Średnia ocena z 437 opinii na Booking.com to 6,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o AR City Hotel Berlin. Dodaj swoją na allhotelsberlin.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10