Apartments Mohrini

Wrightallee 24, 12487 Berlin, Niemcy

  • Do 2 osób
  • Do 37 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Apartament Apartments Mohrini w miejscowości Berlin ma opcje zakwaterowania o powierzchni do 37 m², dla maksymalnie dwóch osób i obejmujące maksymalnie jedną sypialnię. Obiekt znajduje się 2,7 km od Industriesalon Schöneweide. Ehemaliges Flugfeld Johannisthal znajduje się 420 m od apartamentu.

Apartamenty mają kuchnię i prywatną łazienkę. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Odległości do wybranych miejsc

Galeria-pomnik East Side-Gallery11 km
Lotnisko Berlin Brandenburg Willy Brandt11 km
Alexanderplatz14 km
Stacja metra Alexanderplatz14 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~515 zł

Wybór pokoi

Studio

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

2 osoby37 m²prywatna łazienka

Apartments Mohrini - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 09/Z/AZ/002655-21

Apartments Mohrini na mapie: Berlin

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Apartments Mohrini”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: od 06:00 do 10:00.

Czy w obiekcie „Apartments Mohrini” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Apartments Mohrini”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Apartments Mohrini ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Apartments Mohrini ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Apartments Mohrini?

Obiekt znajduje się w miejscowości Berlin.

Jak daleko od obiektu „Apartments Mohrini” znajduje się Adlershof?

Adlershof znajduje się 2,1 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Apartments Mohrini” znajduje się najbliższe lotnisko?

Flughafen Berlin Brandenburg znajduje się 8 km od obiektu.

Opinie o Apartments Mohrini

Średnia ocena z 13 opinii na Booking.com to 9,1/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Apartments Mohrini. Dodaj swoją na allhotelsberlin.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10